Rezerwacja online

Pierwsze zajęcia gratis!
Zarezerwuj zajęcia Online! Zapisy również pod numerem: +48 508 35 94 94

grafik
  20 listopad 2017
poniedziałek
21 listopad 2017
wtorek
22 listopad 2017
środa
23 listopad 2017
czwartek
24 listopad 2017
piątek
25 listopad 2017
sobota
26 listopad 2017
niedziela
8:30
9:30
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:30
16:30
17:30
18:30
19:30
20:30
21:30

Cel treningowy

Zajęcia siłowe
Zajęcia ogólnorozwojowe
Zajęcia spalające
Fit party
Zajęcia relaksacyjne
Zajęcia wydolnościowe
Zajęcia dla dzieci
Zajęcia rozciągające
Zajęcia wzmacniające
wysoka-dyspozycjaCykl treningów budujący wysoką dyspozycję ciała

Opis zajęć

TRX Light - Trening na taśmach TRX zaczepionych do sufitu pozwalających wykorzystać ciężar własnego ciała podczas ćwiczeń. Odmiana light - tempo ćwiczeń umiarkowane.


TRX - Trening na taśmach TRX zaczepionych do sufitu pozwalających wykorzystać ciężar własnego ciała podczas ćwiczeń. Ćwiczenia wykonywane na czas, przeplatane z akcentami cardio - tempo ćwiczeń intensywne.

Aerial Pilates - Unikalna technika ćwiczeń na hamaku podwieszonym pod sufitem. Połączenie ćwiczeń z metody pilates oraz elementów gimnastyki i tańca powalają wzmacniać ciało jednocześnie odciążając układ ruchu. Pozycje wiszące sprawiają ulgę dla kręgosłupa, rozciągają i rozluźniają mięśnie oraz stawy.


Pilates - Efektywny system ćwiczeń, którego podstawą jest praca nad centrum ciała. Celem ćwiczeń jest wzmacnianie najgłębszych mięśni całego korpusu, w tym mięśni wokół kręgosłupa. Harmonijne i płynne wykonywanie ćwiczeń, uczy kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu oraz wycisza i relaksuje organizm. Zajęcia wpływają również na poprawę sylwetki oraz gibkości.

Pilates Balans - ćwiczenia oparte na metodzie pilates z wykorzystaniem gumowych piłek, za pomocą, których możliwe jest uaktywnienie dodatkowych grup mięśniowych oraz ma korzystny wpływ na stabilizację stawów i chroni ciało przed urazami. 

 

Pilates taśmy - Ćwiczenia oparte na metodzie pilates z wykorzystaniem gumowych taśm, które służą do wzmacniania mięśni oraz stretchingu.

 

Pilates Ring&Roll - Ćwiczenia oparte na metodzie pilates z rykorzystaniem Ringów, które zwiększatją ilość wzmacnionych partii mięśniowych podczas zajęć oraz Rollerów czyli piankowych wałków do masażu. Masowanie napiętych mięśni za pomocą wałka rozluźnia je, poprawia ich elastyczność i kurczliwość oraz pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej. Powięź staje się bardziej elastyczna, co zapobiega pojawianiu się bólu i chroni przed kontuzjami.

 

Mobility - poza wysiłkiem fizycznym codziennie potrzeujesz chwili odpoczynku, relaksu i rozluźnienia. Zajęcia Mobility polegają na automasażu z wykorzystaniem różnego rodzaju przyrządków (piłek, wałków, gum) Ma za zadanie pobudzić tkanki miękkie. Rozciąganie naciąganie, masowanie, ugniatanie, rollowanie itd. to doskonały sposób na zwiększenie moblilności naszego ciała, odnowy biologicznej i regeneracji organizmu. Czas poprawić mobliność, zadbać o zdrowie i żyć bez bólu !

 

Zdrowy kręgosłup - Zajęcia mają charakter profilaktyczny. Połączenie rozciągania i wzmacniania pozwala zapobiegać dolegliwościom w obrębie kręgosłupa.

POPfit Party - Taneczna zabawa ruchowa przy dobrej muzyce i drinku izotonicznym.

Zumba - Połączenie tańców latynoamerykańskich w rytmie energicznej muzyki z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi. Trening cardio(średnia intensywność) łączący zabawę z wysiłkiem.

 

 Latino Mix -Latino to zajęcia solo, wykorzystujące kroki taneczne technik m.in. merenge, salsa, bachata, reggeton. Znakomity sposób by eksponować swoje wdzięki oraz zmysłowość w tańcu. Latino Mix sprawia, że ciało będzie bardziel elastyczne, a ruchy pełne gracji. Oprócz wyśmienitej zabawy gwarantowana poprawa kondycji i spalanie kalorii. Zajęcia prowadzi Lazaro- rodowity kubańczyk !
 
Zdrowe pośladki - w głównej roli ćwiczenia wzmacniająco-kształtujące dolne partie ciała, które mają za zadanie wymodelować i powiększyć Was pupencjiał ;) 
 
ABS+- Skrót z łacińskiej nazwy mięśni brzucha - musculi abdominis. Trening głównie skupia się na wzmacnianiu mięśni poprzecznych, prostych i skośnych brzucha. Dokładką do wzmacniania brzucha jest seria na mięśnie grzbietu. Finałem zajęć jest rozciąganie, mające na celu zwiększenie zakresu ruchu, poprawę ruchomości stawów oraz uelastycznienie sktruktury mięśnia.  
 
Butterfly - Cardio (30min) , wzmacnianie(20min) , rozciąganie (10min). Zmiksowana wytrzymałość, siła i elastyczność powoduje kompleksowość wysmuklanie sylwetki . Podstawowym założeniem treningu są ćwiczenia, które aktywują jednocześnie całe ciało , przez co wydatek energetyczny treningu jest wysoki.
 
Spalanie - to zajęcia dedykowane osobom, które chcą zredukować tkankę tłuszczową. Trening zawiera prosty zestaw ćwiczeń wykorzystujący zarówno ciężar własnego ciała jak i sprzęt fitness.
 
Functional Step - trening cardio (średnia intensywność) z użyciem stepów w formie prostej choreografii, która zawiera pompki, wykroki, przysiady itp. Duża ilość powtórzeń oraz tempo muzyki powoduje wyzwanie dla koordynacji, równowagi, siły, stabilizacji, płynności , elastyczności, dynamiki naszych mięśni. Zaletą treningu jest ogólnorozwojowość oraz skuteczne stalanie tkanki tłuszowej. Do dzieła !
 
Functional Training - Trening funkcjonalny zawiera w sobie ćwiczenia aktywizujące jak największą ilość grup mięśniowych, dlatego też jest najlepszym treningiem, jeśli chcemy spalić tkankę tłuszczową oraz wzmocnić mięśnie całego ciała. Poprawia wydolność organizmu ponieważ wymusza intensywniejsze krążenie krwi. Angażuje do pracy mięśnie głębokie, które chronią nas przed kontuzjami, ale są też podstawą do utrzymania prostej postawy i płaskiego brzucha. Dzięki treningowi funkcjonalnemu nie rozbudujemy masy mięśniowej, ale korzystnie wpłyniemy na poprawę gęstości mięśni i ich napięcia. Trening ten znacząco wpłynie na naszą ogólną kondycję, siłę, szybkość oraz zwiększy gibkość i zakres ruchów. Trening funkcjonalny nigdy nie jest nudny ponieważ charakteryzuje się różnorodnością ćwiczeń, co stwarza dużo możliwości dla ćwiczącego jak i trenera. Sprzęt wykorzystywany podczas treningu to m.in. hantle, sztangi, BOSU, TRX, piłki BodyBall, taśmy.
 
Sztangi - trening wytrzymałościowo- siłowy, polegający na wykonywaniu ćwiczeń z umiarkowanymi ciężarami przy dużej liczbie powtórzeń. Powoduje to spalanie tkanki tłuszczowej, mięśnie staja się silniejsze, a kondycja coraz lepsza.
 
Cross Training -  Trening wydolnościowy polegający na wykonywaniu prostych zestawów ćwiczeń. Korzyści płynące z treningu to poprawa: siły, kondycji, sprawności oraz koordynacji ruchowej. Wielką zaletą treningu są ćwiczenia wielostawowe, które maksymalne"podkręcają" metabolizm i spalanie tkanki tłuszowej sięga do 72 godzin po treningu!  Dynamiczna i intensywna forma treningu po której poziom endorfin w Twoim ciele wzrośnie nie do poznania! Regularna ocebność na Cross Training pomogą Ci osiągnąć szczytową formę !
 
 Trening 3D - Trening ogólnorozwojowy budujący wysoką dyspozycję ciała. Wykorzystanie gum umożliwia szeroką gamę unikalnych ćwiczeń. Trening 3D buduje cechy motoryczne takie jak : moc, siłę, szybkość, wytrzymałość, równowagę, stabilizację, koordynację. Specjalnie ułożony cykl tygodniowy daje najlepszy efekt przy regularnym udziale w zajęciach. 

 

Zajęcia dla dzieci

Kinder Fitness  - zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-11 lat. Nowatorska forma polegająca wykonywaniu ćwiczeń ogólnorozwojowych na czas. Zajęcia rozwijają zarówno ciało jak i wyobraźnię dziecka. Warto pamiętać, że aktywność fizyczna naszych pociech wpływa na ich dobre samopoczucie, daje im szansę na prawidłowy rozwój, zapobiega otyłości oraz pozwala uwolnić nieskończone pokłady energii. Ruch to radość, radość to ruch.

Kinder Gimnastyka
zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 4-10 lat. Ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające zmiksowane z tanecznymi krokami połączone z dawką dobrej zabawy mają na celu zachęcić dzieci do wysiłku fizycznego. Kinder gimnastyka to lekarstwo podawane w przyjaznej atmosferze śmiechu i zabawy!

Warsztaty żywieniowe dla dzieci - Ciekawe, warsztaty skierowane dla najmłodszych. Zajęcia prowadzi Dietetyk, który w formie fajnej zabawy przemyca informacje o zdrowym, racjonalnym żywieniu oraz przekonuje, że jedzenie daje wiele radości - niech to będzie zdrowa radość.
Warsztaty (utworzenie grupy)
Zapisy telefoniczne pod numerem: 508 35 94 94

Dodatkowe usługi

Porady dietetyczne - Popraw jakość swojego żywienia dzięki prawidłowo zbilansowanym posiłkom. Dietetyk skoryguje twoje nawyki żywieniowe i pomoże Ci nauczyć się jak racjonalnie i zdrowo się odżywiać bez restrykcyjnych diet i zakazów. Jedz to co lubisz i otrzymuj z tego korzyści. 
Terminy spotkań z dietetykiem 
Poniedziałek-piątek 17:00-20:00 
Zapisy telefoniczne pod numerem: 508 35 94 94
 
Pierwsza wizyta (30-40min) - Wywiad żywieniowo-medyczy, analiza dziennika żywieniowego oraz wyników badań laboratoryjnych krwi, pomiary antropometryczne, badanie za pomocą analizatora składu masy ciała firmy Tanita, zalecenia żywieniowe lub indywidualny program żywieniowy. 
Jak się przygotować? 
Recepta na pierwszą wizytę na recepcji w klubie
 
 
Plan żywieniowy 7 dniowy - Jadłospis na tydzień, wsparcie online
Plan żywieniowy 14 dniowy - Jadłospis na dwa tygodnie, wsparcie online, jedna wizyta kontronla
Plan żywieniowy 30 dniowy- Jadłospis na miesiąc, wsparcie online, dwie wizyty kontrolne
Plan żywieniowy 30 dniowy plus- j.w. + karnet fitness(2 wejścia w tygodniu) 
Treningi personalne - Kiedy chcesz popracować intensywnie oraz precyzyjnie przyda Ci się instruktor na wyłączność. Tlen proponuje trening indywidualny z wybranym trenerem, który ułoży dla Ciebie dedykowany program treningów, pomoże Ci dobrać dietę i zadba by oczekiwane efekty osiągnąć tak szybko jak to tylko możliwe. Możesz ćwiczyć sam, z przyjacielem lub partnerem oferta jest elastyczna, bo Tlen został stworzony dla Was - dla wszystkich i dla każdego z osobna.
Wybierz trenera w zakładce KADRA
Skontaktuj się z Klubem
pod numerem: tel.508 35 94 94
w celu uzyskania kontaktu ze swoim wybranym trenerem.
 
Warsztaty - Co jakiś czas organizujemy dla Was warsztaty i spotkania o różnej tematyce. Zastanawiasz się nad ciekawymi zabawami dla dziecka? Interesują Cię techniki relaksacji? A może zastanawiasz się jak zacząć biegać? Zapraszamy do nas na szklankę zdrowego soku i spotkania z ekspertami.
Tematyka i termin warsztatów
Więcej informacji wkrótce