Rezerwacja online

2015-08-23 LAF-Letnia Akademia Fitness

Z połączenia energii Tlen Fitness Klub i Bohomass Lab, powstała inicjatywa LAF- Letnia Akademia Fitness.

Od 23 sierpnia do 27 września włącznie, zapraszamy w każdą niedzielę wszystkich, którzy mają ochotę wspólnie poćwiczyć na świeżym powietrzu lub w razie niepogody, w przestronnych wnętrzach BOHO na ul.Kapitulnej 4.

Wystarczy wygodny strój i uśmiech :-)

W ramach projektu LAF będzie można przetestować różne formy aktywności.

Zapraszamy na pierwszy trening:

Pilates - efektywny system ćwiczeń, którego podstawą jest praca nad centrum ciała. Celem ćwiczeń jest przywrócenie funkcjonalności mięśni na poziomie lokalnym i globalnym. Harmonijne i płynne wykonywanie ćwiczeń uczy kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu oraz wycisza i relaksuje organizm. Zajęcia wpływają na wzmocnienie mięśni, poprawę sylwetki oraz gibkości. Ćwiczenia dedykowane są dla kobiet i mężczyzn. Zajęcia pilates poprowadzi Marta, trener i właściciel klubu Tlen Fitness Klub oraz Olga Kowalińska instruktor fitness.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE!

Kontakt / Info: +48 512-216-601- Marta Czernikiewicz, Tlen Fitness Klub

LAF-Letnia Akademia Fitness

Inne Newsy

POP FIT PARTY POWRACA !

POP FIT PARTY COME BACK ! Zapraszamy na jedyną imprezę w mieście na którą możesz przyjść w dresie!Kolorowe imprezowe światła, izotoniczny drink dla każdego to świetna zabawa w piątkowy wieczór.  POP FIT PARTY to autorski program zajęć tanecznych, który powsta ...

ODWOŁANY Pilates (23.11) z Olgą

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI ! Ze względu na nagłe kompilacje zdrowotne Olgi dzisiejszy Pilates o 17:30 z Olgą jest odwołany. Bardzo przepraszamy za zamieszanie,a Oldze życzymy szybkiego powrotu do zdrowej formy <3

LAZARO POWRÓCIŁ !!!

Lazaro wrócił z podróży cały, zdrowy i stęskniony :) Zapraszamy na Latino Mix już w najbliższą środę (10.05.) Do zobaczenia na parkiecie !!!

STUDENCI PŁACĄ DYCHĘ MNIEJ!

Studenci płacą w Tlenie mniej ! Każdy karnet mniej o 10 PLN :-) Oferta ważna przy płatności gotówkowej za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Ahoj Młodzieży ! 

URODZINY TLENU !

Z okazji 2 urodzin Tlenu przez cały tydzień (26.09-01.10) do każdego zakupionego karnetu dorzucamy 2 wejścia gratis ! /Promnocja nie dotyczy jednorazowego wejścia/     iiiiiiiiii.... 01.10.2016 w sobotę AKTYWNE ŚWIĘTOWANIE ! Wielka dawka zdrowego ruchu za free :- ...

TLENowy Bazarek

Serdecznie zapraszamy do udziału w bazarku, który wyjątkowo przeniesie się z Facebooka do materialnej rzeczywistości :) Nazbierało nam się fantów i ludzi chętnych oddać ich jeszcze więcej i postanowiłyśmy zrobić TLENowy Bazarek Stacjonarny! Część fantów możeci ...

Dlaczego warto wybrać Tlen Fitness Klub?

Fitness dla dorosłych

Czy wiesz , że naturalną reakcją organizmu na wysiłek fizyczny jest wydzielanie endorfin zwanych hormonami szczęścia ? Endorfina jest produkowana przez mózg w odpowiedzi na wysiłek i zmęczenie fizyczne aby poprawić nasze samopoczucie. Doznania będące efektem oddziaływania endorfiny stymulują i uczą nas powtarzania tej czynności.


Tlen to fabryka endorfin! Prowadzimy zajęcia fitness dla dorosłych o różnym stopniu trudności. U nas znajdziecie zajęcia wzmacniające, rozciągające, relaksacyjne i wiele innych. Na co tylko masz ochotę! Ważne byś z klubu wyszedł uśmiechnięty.


Zobacz grafik i opis zajęć w Tlenie

Zajęcia dla dzieci

Kiedy mama i tata chcą poćwiczyć często muszą zorganizować opiekę dla dzieci. Tlen ma na to rozwiązanie! Wybierz zajęcia dla siebie, które są zsynchronizowane czasowo z zajęciami dla Twoich dzieci. Ruch dla dziecka jest bardzo ważny, zajęcia przy muzyce poprawiają i rozwijają sprawność oraz koordynację ruchową. Formuła zajęć dostosowana do różnych grup wiekowych, wykwalifikowani instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Teraz możecie wspólnie przychodzić do klubu by naładować baterie te małe i te duże.


Zobacz grafik i opis zajęć w Tlenie

Zajęcia indywidualne

Kiedy chcesz popracować intensywnie oraz precyzyjnie przyda Ci się instruktor na wyłączność. Tlen proponuje trening indywidualny z wybranym trenerem, który ułoży dla Ciebie dedykowany program treningów, pomoże Ci dobrać dietę i zadba by oczekiwane efekty osiągnąć tak szybko jak to tylko możliwe. Możesz ćwiczyć sam, z przyjacielem lub partnerem oferta jest elastyczna, bo Tlen został stworzony dla Was – dla wszystkich i dla każdego z osobna.


Wybierz trenera i skontaktuj się z nami

Porady dietetyczne

O diecie każdy z nas wiele czyta, ale jeśli chcesz schudnąć, poprawić przemianę materii lub po prostu odżywiać się optymalnie warto skorzystać z porady profesjonalisty. Tlen oferuje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji z wykwalifikowanym dietetykiem, który pomoże Ci skomponować Twoje posiłki. Jedzenie daje wiele radości – niech będzie to zdrowa radość.


Sprawdź daty kolejnych spotkań z dietetykiem

Wyjątkowe warsztaty

Staramy się by klienci Tlenu odwiedzali nas nie tylko z treningową torbą. Co jakiś czas organizujemy dla Was warsztaty i spotkania o różnej tematyce. Zastanawiasz się nad ciekawymi zabawami dla dziecka? Interesują Cię techniki relaksacji? A może zastanawiasz się jak zacząć biegać? Zapraszamy do nas na szklankę zdrowego soku i spotkania z ekspertami.


Sprawdź ofertę najbliższych warsztatów