Rezerwacja online

2015-08-23 LAF-Letnia Akademia Fitness

Z połączenia energii Tlen Fitness Klub i Bohomass Lab, powstała inicjatywa LAF- Letnia Akademia Fitness.

Od 23 sierpnia do 27 września włącznie, zapraszamy w każdą niedzielę wszystkich, którzy mają ochotę wspólnie poćwiczyć na świeżym powietrzu lub w razie niepogody, w przestronnych wnętrzach BOHO na ul.Kapitulnej 4.

Wystarczy wygodny strój i uśmiech :-)

W ramach projektu LAF będzie można przetestować różne formy aktywności.

Zapraszamy na pierwszy trening:

Pilates - efektywny system ćwiczeń, którego podstawą jest praca nad centrum ciała. Celem ćwiczeń jest przywrócenie funkcjonalności mięśni na poziomie lokalnym i globalnym. Harmonijne i płynne wykonywanie ćwiczeń uczy kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu oraz wycisza i relaksuje organizm. Zajęcia wpływają na wzmocnienie mięśni, poprawę sylwetki oraz gibkości. Ćwiczenia dedykowane są dla kobiet i mężczyzn. Zajęcia pilates poprowadzi Marta, trener i właściciel klubu Tlen Fitness Klub oraz Olga Kowalińska instruktor fitness.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE!

Kontakt / Info: +48 512-216-601- Marta Czernikiewicz, Tlen Fitness Klub

LAF-Letnia Akademia Fitness

Inne Newsy

HAPPY HOUR FREE

Byłeś w Tlen Fitness Klub ? Jeśli nie to wpadaj koniecznie ! Zabierz przyjaciółkę, kolegę bo jest super okazja żeby razem poćwiczyć :-) Z okazji 1 urodzin Tlenu w przyszłym tygodniu zajęcia za free - HAPPY HOUR o 19:00!  Od 28 września (poniedziałek) do 2 paźdz ...

Nowy grafik - nowe zajęcia !

Od najbliżeszego poniedziałku (04.04.2016) wchodzą zmiany w Tlenowym grafiku.   Dokładamy nową godzine zajęć Butterfly - poniedziałki godz.20:30   W środę Trening Metaboliczny zamienia się w Interwał , w którym oprócz dotychczasowej formy obwodowej wchodzi TA ...

Wiosna ! cieplejszy wieje wiatr :)

Z Okazji 1 dnia wiosny życzymy samych słonecznych dni :) -Tlenowa załoga <3

Tlen w rytmach Disco

Jutro (08-08-2015) rusza sobotnia noc w rytmach disco w Klubie Bohomass Lab ul.Kapitulna 4 w Kielcach. Ekipa z Tlenu będzie animować wsztskich chętnych w ramach naszych autorskich zajęć POP FIT PARTY. Pokażemy ,nauczymy i zatańczmy wspólnie krótkie układy taneczne w r ...

URODZINY TLENU !

Z okazji 2 urodzin Tlenu przez cały tydzień (26.09-01.10) do każdego zakupionego karnetu dorzucamy 2 wejścia gratis ! /Promnocja nie dotyczy jednorazowego wejścia/     iiiiiiiiii.... 01.10.2016 w sobotę AKTYWNE ŚWIĘTOWANIE ! Wielka dawka zdrowego ruchu za free :- ...

TLEN NIECZYNNY

TLEN NIECZYNNY W DNIACH: 31.10 poniedziałek 01.11 wtorek Zapraszamy w  najbliższą środę. Pozdrawiamy !

Dlaczego warto wybrać Tlen Fitness Klub?

Fitness dla dorosłych

Czy wiesz , że naturalną reakcją organizmu na wysiłek fizyczny jest wydzielanie endorfin zwanych hormonami szczęścia ? Endorfina jest produkowana przez mózg w odpowiedzi na wysiłek i zmęczenie fizyczne aby poprawić nasze samopoczucie. Doznania będące efektem oddziaływania endorfiny stymulują i uczą nas powtarzania tej czynności.


Tlen to fabryka endorfin! Prowadzimy zajęcia fitness dla dorosłych o różnym stopniu trudności. U nas znajdziecie zajęcia wzmacniające, rozciągające, relaksacyjne i wiele innych. Na co tylko masz ochotę! Ważne byś z klubu wyszedł uśmiechnięty.


Zobacz grafik i opis zajęć w Tlenie

Zajęcia dla dzieci

Kiedy mama i tata chcą poćwiczyć często muszą zorganizować opiekę dla dzieci. Tlen ma na to rozwiązanie! Wybierz zajęcia dla siebie, które są zsynchronizowane czasowo z zajęciami dla Twoich dzieci. Ruch dla dziecka jest bardzo ważny, zajęcia przy muzyce poprawiają i rozwijają sprawność oraz koordynację ruchową. Formuła zajęć dostosowana do różnych grup wiekowych, wykwalifikowani instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Teraz możecie wspólnie przychodzić do klubu by naładować baterie te małe i te duże.


Zobacz grafik i opis zajęć w Tlenie

Zajęcia indywidualne

Kiedy chcesz popracować intensywnie oraz precyzyjnie przyda Ci się instruktor na wyłączność. Tlen proponuje trening indywidualny z wybranym trenerem, który ułoży dla Ciebie dedykowany program treningów, pomoże Ci dobrać dietę i zadba by oczekiwane efekty osiągnąć tak szybko jak to tylko możliwe. Możesz ćwiczyć sam, z przyjacielem lub partnerem oferta jest elastyczna, bo Tlen został stworzony dla Was – dla wszystkich i dla każdego z osobna.


Wybierz trenera i skontaktuj się z nami

Porady dietetyczne

O diecie każdy z nas wiele czyta, ale jeśli chcesz schudnąć, poprawić przemianę materii lub po prostu odżywiać się optymalnie warto skorzystać z porady profesjonalisty. Tlen oferuje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji z wykwalifikowanym dietetykiem, który pomoże Ci skomponować Twoje posiłki. Jedzenie daje wiele radości – niech będzie to zdrowa radość.


Sprawdź daty kolejnych spotkań z dietetykiem

Wyjątkowe warsztaty

Staramy się by klienci Tlenu odwiedzali nas nie tylko z treningową torbą. Co jakiś czas organizujemy dla Was warsztaty i spotkania o różnej tematyce. Zastanawiasz się nad ciekawymi zabawami dla dziecka? Interesują Cię techniki relaksacji? A może zastanawiasz się jak zacząć biegać? Zapraszamy do nas na szklankę zdrowego soku i spotkania z ekspertami.


Sprawdź ofertę najbliższych warsztatów