Rezerwacja online

2015-08-23 LAF-Letnia Akademia Fitness

Z połączenia energii Tlen Fitness Klub i Bohomass Lab, powstała inicjatywa LAF- Letnia Akademia Fitness.

Od 23 sierpnia do 27 września włącznie, zapraszamy w każdą niedzielę wszystkich, którzy mają ochotę wspólnie poćwiczyć na świeżym powietrzu lub w razie niepogody, w przestronnych wnętrzach BOHO na ul.Kapitulnej 4.

Wystarczy wygodny strój i uśmiech :-)

W ramach projektu LAF będzie można przetestować różne formy aktywności.

Zapraszamy na pierwszy trening:

Pilates - efektywny system ćwiczeń, którego podstawą jest praca nad centrum ciała. Celem ćwiczeń jest przywrócenie funkcjonalności mięśni na poziomie lokalnym i globalnym. Harmonijne i płynne wykonywanie ćwiczeń uczy kontroli własnego ciała, prawidłowego oddechu oraz wycisza i relaksuje organizm. Zajęcia wpływają na wzmocnienie mięśni, poprawę sylwetki oraz gibkości. Ćwiczenia dedykowane są dla kobiet i mężczyzn. Zajęcia pilates poprowadzi Marta, trener i właściciel klubu Tlen Fitness Klub oraz Olga Kowalińska instruktor fitness.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE!

Kontakt / Info: +48 512-216-601- Marta Czernikiewicz, Tlen Fitness Klub

LAF-Letnia Akademia Fitness

Inne Newsy

Gimnastyka korekcyjna

  Co to jest wada postawy?   Wbrew pozorom wada postawy to nie tylko nienaturalne skrzywienia kręgosłupa. Jeżeli dziecko ma chore biodra, kolana lub stopy, wówczas chodzenie, stanie, bieganie, a nawet siedzenie może sprawiać dyskomfort, wobec tego ustawia ono swoje cia ...

Honorujemy karty MultiSpot plus

Nadeszła wiekopomna chwila !!!   TLEN Fitness Klub jest partnerem programu Benefit Systems. Od dziś honorujemy karty MultiSport plus :-) Zapraszamy !  

DŁUGI WEEKEND

SOBOTA 13.08 NIEDZIELA 14.08 PONIEDZIAŁEK 15.08  Tlen Fitness Klub będzie nieczynny. Widzimy się we wtorek 16.08 :-) Udanego wypoczynku i do zobaczenia !

TLE’NOWE ZAJĘCIA – JOGA !

Od dziś w naszym grafiku zakwita Joga.W każdy czwartek o godz.20:30Z okazji pierwszych zajęć ogłaszamy WSTĘP BEZPŁATNY !!!01.12.2016 godz.20:30Ilość miejsc ograniczona !Zarezerwuj zajęcia podając imię , nazwisko i numer kontaktowy poprzez:MAIL recepcja@tlenfit.plSMS 5 ...

Wiosna w Tlenie

    Tlen zasiał wiosenne kwiatki w centrum Kielc. W piątek 20 marca zakwitły z promocją dla wszystkich - wejście gratis. Jeśli zdobyłeś naszego promocyjnego wiosennego kwiatka zapraszamy do realizacji kuponu w siedzibie Tlenu. Od poniedziałku do piątku w godzinach ...

PRZERWA TECHNICZNO-ŚWIĄTECZNA

Kochani Tlenowiecze ! Mamy dla Was dwa news'y  1. Ogłaszamy przerwę techniczno-świąteczną trwającą od 14.12.2015 do 03.01.2016.Przerwa związana jest głównie z przygotowaniami w nowym lokalu. Wszystkie zakupione karnety zostaną wydłużone o czas wyżej wymienionej ...

Dlaczego warto wybrać Tlen Fitness Klub?

Fitness dla dorosłych

Czy wiesz , że naturalną reakcją organizmu na wysiłek fizyczny jest wydzielanie endorfin zwanych hormonami szczęścia ? Endorfina jest produkowana przez mózg w odpowiedzi na wysiłek i zmęczenie fizyczne aby poprawić nasze samopoczucie. Doznania będące efektem oddziaływania endorfiny stymulują i uczą nas powtarzania tej czynności.


Tlen to fabryka endorfin! Prowadzimy zajęcia fitness dla dorosłych o różnym stopniu trudności. U nas znajdziecie zajęcia wzmacniające, rozciągające, relaksacyjne i wiele innych. Na co tylko masz ochotę! Ważne byś z klubu wyszedł uśmiechnięty.


Zobacz grafik i opis zajęć w Tlenie

Zajęcia dla dzieci

Kiedy mama i tata chcą poćwiczyć często muszą zorganizować opiekę dla dzieci. Tlen ma na to rozwiązanie! Wybierz zajęcia dla siebie, które są zsynchronizowane czasowo z zajęciami dla Twoich dzieci. Ruch dla dziecka jest bardzo ważny, zajęcia przy muzyce poprawiają i rozwijają sprawność oraz koordynację ruchową. Formuła zajęć dostosowana do różnych grup wiekowych, wykwalifikowani instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Teraz możecie wspólnie przychodzić do klubu by naładować baterie te małe i te duże.


Zobacz grafik i opis zajęć w Tlenie

Zajęcia indywidualne

Kiedy chcesz popracować intensywnie oraz precyzyjnie przyda Ci się instruktor na wyłączność. Tlen proponuje trening indywidualny z wybranym trenerem, który ułoży dla Ciebie dedykowany program treningów, pomoże Ci dobrać dietę i zadba by oczekiwane efekty osiągnąć tak szybko jak to tylko możliwe. Możesz ćwiczyć sam, z przyjacielem lub partnerem oferta jest elastyczna, bo Tlen został stworzony dla Was – dla wszystkich i dla każdego z osobna.


Wybierz trenera i skontaktuj się z nami

Porady dietetyczne

O diecie każdy z nas wiele czyta, ale jeśli chcesz schudnąć, poprawić przemianę materii lub po prostu odżywiać się optymalnie warto skorzystać z porady profesjonalisty. Tlen oferuje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji z wykwalifikowanym dietetykiem, który pomoże Ci skomponować Twoje posiłki. Jedzenie daje wiele radości – niech będzie to zdrowa radość.


Sprawdź daty kolejnych spotkań z dietetykiem

Wyjątkowe warsztaty

Staramy się by klienci Tlenu odwiedzali nas nie tylko z treningową torbą. Co jakiś czas organizujemy dla Was warsztaty i spotkania o różnej tematyce. Zastanawiasz się nad ciekawymi zabawami dla dziecka? Interesują Cię techniki relaksacji? A może zastanawiasz się jak zacząć biegać? Zapraszamy do nas na szklankę zdrowego soku i spotkania z ekspertami.


Sprawdź ofertę najbliższych warsztatów